Serwis telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa Raszyn

Czasami wystarczy chwila nieuwagi by telefon wpadł nam do wody lub upadł na ziemie z trzaskiem rozbijając ekran. Takich napraw nie obejmuje gwarancja producenta. Na szczęście jeszcze nie wszystko stracone. X-Connect świadczy usługi pogwarancyjnej naprawy smartfonów znanych marek takich jak Samsung, Oppo, Huawei, Mi, Sony, LG, iPhone i wielu innych.

Naprawa telefonów Warszawa Raszyn

Świadczymy usługi wymiany uszkodzonych ekranów, gniazd zasilania, portów na kartę sim i karty pamięci, gniazd słuchawkowych, wymianę baterii. Przywracamy także do życia telefony po zalaniu i utopieniu.

X-Connect zakres usług

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *