Serwis Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Pogwarancyjny serwis X-Connect pomoże przywrócić Twoją konsolę PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch do pełnej funkcjonalności. Kiedy konsola nie działa prawidłowo może pojawić się ryzyko utraty ważnych danych, zapisów gier, zrzutów ekranów lub nagrań rozgrywki. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który pomoże rozwiązać problem z konsolą.

Naprawa Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

X-Connect świadczy kompleksowe usługi obejmujące diagnozę usterki, wymianę uszkodzonych części oraz czyszczenie konsoli z kurzu i nagromadzonego brudu, wymianę past termoprzewodzących i termopadów. Nasi serwisanci posiadają wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają na szybką i skuteczną naprawę, zarówno prostych problemów jak i bardzo skomplikowanych usterek sprzętu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *