Serwis Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Gry są coraz bardziej skomplikowane i wymagające. Pomimo tego, że są tworzone z myślą o konsolach to potrafią wyciskać z nich siódme poty, co może doprowadzić do przegrzania i uszkodzenia urządzenia. Dlatego warto dbać o czystość konsoli wewnątrz i regularnie wymieniać pasty termoprzewodzące i termopady oraz monitorować kondycję wentylatorów.

Naprawa Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

Bieżącą konserwacją oraz naprawą konsol zajmuje się pogwarancyjny serwis X-Connect. U nas naprawisz konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę oraz umiejętności co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest receptą na szybką i skuteczną naprawę różnorakich usterek. Oferta obejmuje szeroki zakres usług, takich jak wymiana napędu, wymiana baterii, naprawa uszkodzonej matrycy, a także konserwacja i czyszczenie konsoli. Dzięki temu gracze mogą mieć pewność, że ich sprzęt będzie działać bezproblemowo przez wiele lat.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *