Serwis Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Twoje PlayStation przestało działać lub wyłącza się bez powodu? Lepiej skorzystaj z usług X-Connect i ciesz się spokojnymi świętami przed konsolą. Od lat zajmujemy się naprawą konsol PS4, PS4 Pro, wymieniamy uszkodzone napędy optyczne, gniazda zasilania, gniazda USB, porty optyczne. U nas wyczyścisz konsolę z kurzu oraz wymienisz stare termopady i pasty termoprzewodzące.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Zajmujemy się także naprawą konsol Xbox One oraz Nintendo Switch. Instalujemy dyski oraz wymieniamy dyski główne. Instalujemy oprogramowanie konsoli a także diagnozujemy i rozwiązujemy nietypowe błędy i problem z działaniem konsol. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez nasz profil na Facebooku.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *