Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Serwis smartfonów Warszawa Raszyn

Smartfony podobnie jak cała elektronika potrafią czasem zrobić psikusa i się zepsuć. Koszt zakupu nowego urządzenia to duży wydatek. Na szczęście są specjaliści, którzy potrafią jeszcze naprawiać skomplikowane urządzenia i przywracać je do dawnej świetności. Takich właśnie specjalistów znajdziesz w X-Connect.

Serwis iPhone Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się wykonywaniem napraw pogwarancyjnych smartfonów popularnych marek takich jak iPhone, Samsung, Sony, LG, Mi, Oppo, Cat, Xiaomi i wielu innych. Przywracamy do życia telefony po zalaniu, zniszczeniu wyświetlacza, wyrwaniu gniazd słuchawek, ładowania, oraz po upadku. Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny naprawy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *