Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Serwis X-Connect oferuje kompleksową pomoc w przypadku awarii i problemów technicznych związanych z konsolami. Wykwalifikowani technicy są w stanie przeprowadzić diagnozę usterki, naprawić uszkodzenia sprzętowe, wymienić uszkodzone podzespoły oraz przywrócić pełną funkcjonalność PlayStation 4 i innych konsol. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu, nasz serwis zapewnia szybką i skuteczną naprawę.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

X-Connect oferuje także wsparcie techniczne dla konsol Xbox oraz Nintendo Switch. Specjaliści zajmują się diagnozą i naprawą różnorodnych usterek, takich jak problemy z oprogramowaniem, uszkodzenia sprzętowe czy awarie podzespołów. Serwis gwarantuje fachową naprawę, przywracając pełną sprawność konsoli i umożliwiając cieszenie się gamingowym doświadczeniem.

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

Świadczymy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *