Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Znalezienie odpowiedniego serwisu do naprawy konsol PlayStation 4 i Xbox One może być trudne, zwłaszcza jeżeli zależy nam na wysokiej jakości usług oraz skutecznej naprawie i konkurencyjnej cenie. Dlatego warto skorzystać z usług serwisu pogwarancyjnego X-Connect. Na rynku działamy od lat i zaufało nam wielu Klientów o czym świadczą bardzo dobre oceny naszej pracy.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się naprawą konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Naprawy przeprowadzamy w sposób bezpieczny dla sprzętu a przede wszystkim terminowo. U nas wymienisz uszkodzone gniazda zasilania, porty USB, naprawisz napęd optyczny i uszkodzony zasilacz. Zajmujemy się też czyszczeniem konsol oraz wymianą past termoprzewodzących i termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *