Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Twoje PS4 zachowuje się dziwnie? Wyłącza się, lub zwalnia? A może wyje jak stary odkurzacz lub przestało się uruchamiać? Czas na wizytę w X-Connect. Od lat zajmujemy się pogwarancyjną naprawą i konserwacją konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo. U nas wymienisz lub naprawisz, uszkodzone zasilacze, napędy optyczne, wyrwane gniazda zasilania, USB, HDMI, optyczne i inne.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Zajmujemy się także konserwacją i czyszczeniem konsol z kurzu oraz wymianie past termoprzewodzących i termopadów. Naprawiamy konsole po upadku i zalaniu. Instalujemy nowe dyski wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania do działania konsoli.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *