czyszczenie konsol, darmowy transport do naprawy, naprawa konsol gimna Raszyn, naprawa konsol Raszyn, naprawa konsol z odbiorem z domu, naprawa nintendo switch, naprawa PlayStation 4 Raszyn, odbiór od Klienta gratis, odkażanie sprzętu komputerowego, Seriws Nintendo Switch, serwis konsol raszyn, serwis konsol z bezpłatnym odbiorem gmina Raszyn, serwis konsol z dojazdem do domu, serwis PlayStation gmina Raszyn, serwis xbox one

Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Twoje PS4 przestało działać? PS5 jest praktycznie niedostępne, a kupowanie nowego PS4 się nie opłaca, dlatego skorzystaj z usług X-Connect. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym zajmującym się naprawą konsol Sony oraz Microsoftu. U nas naprawisz zarówno PS4, PS4 Pro jak i Xbox One, Xbox One S i inne konsole.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

X-Connect zajmuje się wymianą uszkodzonych elementów w konsolach takich jak gniazda zasilania, gniazda USB, HDMI, wymianą dysku wraz z wgraniem oprogramowania konsoli oraz konserwacją i czyszczeniem urządzenia i napędu optycznego. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Co więcej, z wybranych miejsc odbieramy bezpłatnie sprzęt do naprawy. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zadzwoń do nas +48 793-100-568 lub napisz serwis@x-connect.pl omówimy szczegóły.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *