Serwis PC Warszawa Raszyn

Wielu z nas zdarzyło się, że komputer nagle przestał działać z niewiadomego powodu. Samodzielna naprawa uszkodzenia w domowych warunkach może być niemożliwa, zwłaszcza jeżeli nie dysponujemy odpowiednimi narzędziami lub częściami zamiennymi, które ułatwią diagnozę. Dlatego najlepiej zostawić to specjalistom z X-Connect. Od lat zajmujemy się naprawą, modyfikacją oraz składaniem komputerów PC, zarówno do pracy biurowej, multimediów jak i komputerów przeznaczonych dla graczy.

Naprawa komputerów Apple Warszawa Raszyn

U nas naprawisz także komputery Apple zarówno stacjonarne jak i laptopy. Nasi specjaliści nie tylko naprawiają sprzęt, ale również zajmują się jego konserwacją, czyli dokładnym czyszczeniem z kurzu wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów oraz regeneracją wentylatorów. Więcej szczegółów uzyskasz, kontaktując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem profilu na FB.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *