Czyszczenie laptopów i zmiana past Warszawa Raszyn

Serwis notebooków Warszawa Raszyn

Czasami wystarczy chwila nieuwagi by nasz notebook czy laptop uległ zalaniu czy spadł z biurka. W takich przypadkach serwisy producenta odmawiają naprawy gwarancyjnej i proponują naprawę odpłatną, dla której koszt wyczytują w gwiazdach. Aby nie dać się oskubać, ale przede wszystkim mieć pewność dobrze wykonanej naprawy skorzystaj z usług X-Connect.

Serwis ultrabooków Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się wykonywaniem napraw pogwarancyjnych laptopów, notebooków, netbooków oraz ultrabooków popularnych marek, również Apple. Wymieniamy uszkodzone klawiatury, zbite ekrany, uszkodzone i wyrwane gniazda USB, zasilania, słuchawek. Zajmujemy się także czyszczeniem komputerów, wymianą past oraz wymianą podzespołów, co poprawia szybkość działania komputera.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *