Naprawa konsol do gier Warszawa Raszyn

Serwis  Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu, który naprawi, a nie tylko będzie naprawiał, Twoją konsolę Nintendo Switch to jesteś we właściwym miejscu. X-Connect to pogwarancyjny serwis, zajmujący się naprawą elektroniki m.in. komputerów, laptopów, telefonów, tabletów oraz konsol Nintendo, PlayStation oraz Xbox.

Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Zajmujemy się wymianą wyświetlaczy, baterii, gniazd zasilania, słuchawkowych, obudów. Przywracamy konsole do życia po zalaniu i utopieniu. U nas naprawisz także konsole PS4, PS3, oraz Xbox One. Oprócz napraw w naszej ofercie znajdziesz także wymianę past termoprzewodzących i termopadów, instalację oprogramowania, wymianę dysków, napędów optycznych, zasilaczy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *