Serwis Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

Serwis Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

Co wrobić gdy Xbox nagle przestanie działać? Czy warto od razu biec do sklepu po nową? Ceny konsol nowej generacji przyprawiają o gęsią, skórkę. Kolejna sprawa to ich dostępność. Z kolei zakup konsoli poprzedniej generacji obecnie nie ma już sensu. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem naprawa, która będzie zdecydowanie tańsza. Z kolei na runku wtórnym możemy trafić na egzemplarz, którzy za chwilę ulegnie awarii.

Serwis konsol Warszawa Raszyn

Skoro wiemy już, że naprawa to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, to pozostaje kwestia gdzie naprawić? Odpowiedź jest prosta, X-Connect. Jesteśmy polecanym serwisem pogwarancyjnym i zajmujemy się naprawą konsol, komputerów oaz telefonów. Na rynku działamy od wielu lat i jesteśmy polecani przez naszych Klientów. U nas Naprawisz zarówno konsolę Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4, PS4 Pro jak i Nintendo Switch.

Naprawa  Nintendo Switch Warszawa Raszyn

W X-Connect świadczymy usługi na terenie Warszawy, Raszyna. Co więcej, z wybranych miejsc możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy zatem do kontaktu e-mail serwis@x-connect.pl lub telefonicznego +48 793-100-568. Wycenimy wstępnie koszty naprawy konsoli. Bądź ECO, nie wrzucaj! Naprawiaj!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *