Serwis Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

Konsola nie działa jak dawniej? A może zupełnie przestała działać? Skontaktuj się z serwisem X-Connect. Jesteśmy specjalistami w naprawach konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Zdiagnozujemy i naprawimy problem z Twoją konsolą w maksymalnie krótkim czasie. U nas także wykonasz czyszczenie i przegląd konsoli wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów oraz regeneracją wentylatorów.

Serwis  Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Wykonujemy zlecenia wymiany dysków w konsolach wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania do ponownego uruchomienia systemu urządzenia. Wymieniamy uszkodzone porty zasilania, porty USB, napędy optyczne i inne. Skontaktuj się z nami opisz szczegóły i umów na wizytę.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *