Serwis  Microsoft Xbox Warszawa Raszyn

Potrzebujesz pewnego i sprawdzonego serwisu konsol? Jesteś we właściwym miejscu. Serwis X-Connect zajmuje się naprawą i konserwacją konsol Microsoft Xbox, Sony PlayStation oraz Nintendo. Zajmujemy się także naprawą sprzętu uszkodzonego mechanicznie – wyrwane gniazda, uszkodzenia powstałe w wyniku upadku etc. oraz po zalaniu.

Naprawa Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Z uwagi na zbliżające się lato i wysokie temperatury zachęcamy także do skorzystania z naszej usługi konserwacji i czyszczenia konsoli. Dzięki pozbyciu się kurzu ze środka oraz wymianie past termoprzewodzących i temopadów, konsola będzie działała ciszej oraz nie będzie miała problemów z odprowadzeniem nadmiernych ilości ciepła, a tym samym będzie mniej podatna na uszkodzenie z powodu przegrzania.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *