Serwis laptopów Warszawa Raszyn

Dla wielu osób laptop to podstawowe narzędzie pracy, dlatego musi być utrzymywane w dobrej kondycji. Jednak awarie się zdarzają, dlatego ważne jest, aby mieć sprawdzony i pewny serwis, który zajmie się szybką naprawą sprzętu. X-Connect świadczy szeroki zakres usług serwisowych, od standardowych napraw jak wymiana klawiatury, aż po te bardziej skomplikowane.

Naprawa laptopów Warszawa Raszyn

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach laptopów potrafimy szybko zlokalizować przyczynę uszkodzenia laptopa i niezwłocznie przystąpić do naprawy. Wiemy, że w takich przypadkach liczy się czas i możliwość szybkiego powrotu do pracy. W naszym serwisie wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz wysokiej jakości części zamienne, aby mieć pewność, że komputer został naprawiony a nie tylko był naprawiany. Dla nas liczy się Twoja satysfakcja i zadowolenie.

Wymiana ekranów w laptopach Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *