Serwis laptopów Warszawa Raszyn

Nawet najlepszy i najdroższy komputer może ulec awarii. Niezależnie jednak od tego czy jest to usterka elektroniczna czy też uszkodzenie mechaniczne czy zalanie, najważniejsze jest bezpieczeństwo danych zapisanych na dysku oraz szybka naprawa. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego i sprawdzonego serwisu komputerowego jakim jest X-Connect.

Naprawa laptopów, komputerów przenośnych Warszawa Raszyn

Od wielu lat działamy na rynku i zajmujemy się naprawami laptopów, notebooków i netbooków. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak wymiana uszkodzonych zawiasów, wymiana baterii, naprawy po upadku, naprawy po zalaniu, wymiana uszkodzonych gniazd USB, wymiana uszkodzonych gniazd zasilania, wymiana pękniętych ekranów i klawiatur, i wiele innych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *