Serwis laptopów Warszawa Raszyn

W dzisiejszych czasach laptopy są nieodłącznym elementem naszego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Praca zdalna, nauka online, rozrywka – wszystko to wymaga korzystania z komputera, czy to przenośnego czy to stacjonarnego. Dlatego ważne jest aby nasz sprzęt działał bez zarzutu, a w przypadku ewentualnej awarii mieć sprawdzony serwis, który zajmie się szybką i skuteczną naprawą. Takie usługi znajdziesz w X-Connect.

Modyfikacja i przyśpieszanie laptopów Warszawa Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych. U nas naprawisz także komputer po uszkodzeniu mechanicznym lub zalaniu. Wymieniamy klawiatury, uszkodzone zawiasy, zbite ekrany, uszkodzone baterie, zasilanie, porty ładowania, USB. Rozwiązujemy problemy z układami chłodzenia oraz wykonujemy konserwację sprzętu obejmującą wyczyszczenie z kurzu i wymianę past termoprzewodzących i termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *