2022.03.31 - Serwis laptopów Warszawa Raszyn

Serwis laptopów Warszawa Raszyn

Komputery przenośne mają wiele zalet takich jak małe rozmiary oraz możliwość zabrania ich niemal wszędzie. Niestety kompaktowa budowa sprawia, że są to też urządzenia podatne na przypadkowe uszkodzenie. Zalanie, upadek z wysokości, zakurzenie etc. Mechaniczne uszkodzenia automatycznie anulują gwarancję na urządzenie. Autoryzowane serwisy producenta nie chcą podjąć się naprawy sugerując konieczność wymiany sprzętu na nowy lub życzą sobie wysokiej opłaty za naprawę. Na szczęście jest X-Connect, czyli pogwarancyjny serwis elektroniczny.

Naprawa laptopów Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się naprawą komputerów przenośnych, laptopów, notebooków i netbooków różnych marek, w tym także Apple. Przywracamy do życia komputery po zalaniu, ze zniszczonymi matrycami, klawiaturami. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych gniazd zasilania, USB. U nas także dokonasz bieżącej konserwacji, czyszczenia komputera z kurzu wraz z regeneracją lub wymianą wentylatorów, past termoprzewodzących oraz termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *