Serwis laptopów Apple Warszawa Raszyn

Autoryzowany serwis Apple twierdzi, że Twojego komputera nie można już naprawić i najlepiej jak wydasz kilka tysięcy i kupisz sobie nowy? U nas takiego numery nie przechodzą. X-Connect to pogwarancyjny serwis, w którym zajmujemy się nawet „beznadziejnymi przypadkami” Ratujemy komputery Apple po zalaniu, upadku i innych nietypowych zdarzeniach.

Serwis laptopów Warszawa Raszyn

Jeżeli inny serwis odmówił naprawy skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz możliwe najkrótszy czas naprawy urządzenia.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *