Serwis Apple Macbook Warszawa Raszyn

Serwis laptopów Apple Warszawa Raszyn

Autoryzowany serwis Apple stwierdził, że Twojego komputera nie można już naprawić i najlepiej jak kupisz nowy. A może wycenił naprawę na połowę wartości sprzętu? Zamiast wyrzucać pieniądze w błoto skorzystaj z usług pogwarancyjnego serwisu X-Connect. Zajmujemy się naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych firmy Apple. Przywracamy do życia komputery po zalaniu oraz zbiciu matrycy.

Serwis Apple Macbook Warszawa Raszyn

U nas także zainstalujesz na swoim iMac system operacyjny Windows, dokonasz przeglądu oraz bieżącej konserwacji obejmującej czyszczenie z kurzu, wymianę past termoprzewodzących oraz termopadów i sprawdzenie kondycji wentylatorów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *