Serwis konsol Xobx One, Xbox Series Warszawa Raszyn

Szukasz sprawdzonego i rzetelnego serwisu pogwarancyjnego, który naprawi, a nie tylko będzie naprawiał Twoją konsolę? Jesteś we właściwym miejscu. X-Connect to serwis specjalizujący się w naprawach konsol Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation 5. Wiemy, że usterki mogą być różne i różna może być ich przyczyna, dlatego w pierwszej kolejności zajmujemy się diagnozą problemu i jego usunięciem.

Naprawa konsol PS4 i PS5 Warszawa Raszyn

X-Connect świadczy także usługi konserwacji konsol obejmujące dokładne wyczyszczenie urządzenia z kurzu, wymianę past termoprzewodzących i termopadów, wymianę lub regenerację wentylatorów. Zajmujemy się także instalacją oprogramowania, dysków, kopiowaniem danych pomiędzy konsolami oraz konfiguracja sprzętu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *