Serwis konsol Xbox, Nintendo Switch, PlayStation Warszawa Raszyn

Nastała wiosna i dni stają się coraz cieplejsze. O ile większość z nas lubi ciepło, tak już nasz sprzęt elektroniczny nie za bardzo. To samo dotyczy naszych kochanych konsol. Warto zatem zadbać o domowe centrum rozrywki i zająć się jego konserwacją. Pogwarancyjny serwis X-Connect zajmie się dla Ciebie wyczyszczeniem konsoli z zalegającego w środku kurzu, wymieni pasty termoprzewodzące oraz sprawdzi kondycję wentylatorów.

Naprawa i konserwacja konsol Warszawa Raszyn

Jako profesjonalny serwis świadczymy także usługi naprawy uszkodzonych konsol. Wymianą wyłamanych gniazd zasilania, USB, napędów optycznych, wentylatorów, ekranów. Przywracamy konsole do życia po upadku oraz zalaniu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i oszacowania czasu i kosztu naprawy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *