Serwis konsol Warszawa
PrzezMarcin / SerwisSerwis konsol / 0 komentarze/y

Serwis konsol Warszawa

Szukasz sprawdzonego i pewnego serwisu który naprawi, a nie tylko będzie naprawiał Twoją konsolę? To jesteś we właściwym miejscu. X-Connet od przywraca do życia konsole firm Sony, Nintendo oraz Microsoft. Zajmujemy się także wymianą dysków w konsolach, wymianą uszkodzonych gniazd i napędów.

Naprawa konsol Warszawa

W X-Connect świadczymy również usługę wymiany past termoprzewodzących i termopadów oraz kompleksowo czyścimy konsole w przypadku gdy grzeją się zbyt mocno lub gdy wentylatory przestają działać.

X-Connect zakres usług

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *