Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Ceny nowych konsol idą w górę i nic nie zapowiada rychłego spadku cen. W tej sytuacji nie ma co obrażać się na swoją leciwą konsolę nawet gdy się zepsuje, warto dać jej jeszcze jedną szasnę. Zwłaszcza, że koszt naprawy w większości przypadków będzie zdecydowanie niższy niż koszt zakupu nowej konsoli. A jeżeli już jesteśmy przy temacie napraw to możesz ją zlecić ekspertom z X-Connect.

Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się pogwarancyjnymi naprawami konsol Sony PlayStation, Xbox One oraz Nintendo Switch. Wymieniamy uszkodzone porty USB, porty zasilania, przepalone elementy układów scalonych, instalujemy nowe dyski wraz z oprogramowaniem. Zajmujemy się także czyszczeniem i konserwacją konsol wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *