Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Intensywna eksploatacja konsoli, zwłaszcza bez regularnego czyszczenia może doprowadzić do awarii. Jeżeli tak się stanie, skorzystaj z pomocy serwisu X-Connect. Od lat zajmujemy się naprawą konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. U nas wymienisz uszkodzone porty USB, gniazda zasilania, gniazdo optyczne etc.

Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Jeżeli zależy Ci na tym aby konsola działała długo i bezawaryjnie to zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia, podczas której nie tylko usuniemy zalegający w środku kurz, ale także wymienimy termopady i pastę termoprzewodzącą oraz sprawdzimy kondycję wentylatorów. Dzięki temu przywrócimy odpowiedni poziom chłodzenia Twojego gamingowego urządzenia.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *