Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Bez wątpienia konsole to dzisiaj jedno z najpopularniejszych urządzeń do dostarczania rozrywki w domu, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Nic dziwnego, że awaria naszej ulubionej zabawki może powodować spory dyskomfort. Na szczęście w X-Connect zajmiemy się naprawą uszkodzonej konsoli. Świadczymy usługi pogwarancyjnej naprawy konsol PlayStation, Xbox, Nintendo Switch.

Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Nasi specjaliści przeprowadzą analizę uszkodzenia i zajmą się wymianą uszkodzonych elementów konsoli w układach elektronicznych. U nas wykonasz także bieżącą konserwację konsoli wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów dla zapewnienia odpowiedniego chłodzenia urządzenia. Wymieniamy także uszkodzone porty HDMI, USB, zasilania, dysków i napędów optycznych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *