Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn 1

Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Chwila wolnego, którą chcesz wykorzystać na relaks przed konsolą a ta odmawia posłuszeństwa? Zakup nowej ze względów finansowych odpada? Skorzystaj z usług serwisu X-Connect. Od lat zajmujemy się naprawą i konserwacją konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox i Nintendo.

Serwis konsol PlayStation i Xbox Warszawa Raszyn

Dokonujemy serwisowej wymiany uszkodzonych części płyty głównej, ekranów, gniazd zasilania, napędów optycznych, uszkodzonych gniazd USB. U nas także dokonasz wymiany dysku w konsoli wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania do jej ponownego uruchomienia. Z chęcią zajmiemy się także czyszczeniem konsoli, wymianą termopasty na procesorze oraz termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *