Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Chcąc utrzymać wysoką sprawność domowego komputera należy co jakiś czas zaserwować mu przegląd techniczny, obejmujący m.in. wyczyszczenie z kurzu i wymianę past termoprzewodzących. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w takim okresie jak teraz kiedy słupek termometru wędruje powyżej 30 stopni. Dbanie o sprzęt oraz szybkie reagowanie na pierwsze symptomy sugerujące o awarii to niższy koszt naprawy oraz mniejsze ryzyko utraty ważnych danych czy uszkodzenia również innych podzespołów komputera.

Naprawa komputerów

Niestety czasem zdarza się, że awaria sprzętu pojawi się bez żadnych wcześniejszych oznak. W tej sytuacji dobrze mieć sprawdzony serwis, taki jak X-Connect. Zajmiemy się szybką i profesjonalną diagnostyką sprzętu oraz naprawą lub wymianą uszkodzonych elementów. Dzięki temu komputer zostanie przywrócony do pełnej sprawności.

Czyszczenie komputerów

Nasz serwis świadczy usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *