Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Utrzymanie komputera w dobrej kondycji może zapobiec utracie danych, problemom z wydajnością oraz awarii. Dlatego ważne jest, żeby przeprowadzać regularne przeglądy, czyszczenie i wymianę past termoprzewodzących i termopadów. Skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub wiedzy, aby samodzielnie rozwiązywać problemy z komputerem.

Naprawa komputerów Warszawa Raszyn

X-Connect świadczy kompleksowe usługi, w tym naprawę sprzętu, instalację oprogramowania, usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych oraz doradztwo w zakresie zakupu sprzętu i oprogramowania. U nas nie tylko naprawisz, ale także złożysz nowy lub zmodyfikujesz posiadany komputer. Nasi specjaliści pomogą dobrać zestaw części dopasowanych do komputera skrojonego pod Twoje potrzeby.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *