Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Powoli zbliża się wiosna, a to oznacza czas na wiosenne porządki. Jeżeli Twój komputer działa wolno, przegrzewa się lub zawiesza może to być spowodowane zalegającym w środku brudem i kurzem. Regularne czyszczenie komputera jest konieczne, aby zapewnić odpowiednią wentylację i uniknąć przegrzania jego elementów. Regularne usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z wnętrza komputera poprawia jego wydajność oraz wydłuża życie.

Czyszczenie komputerów Warszawa Raszyn

Warto zatem skorzystać z usług X-Connect gdzie przeprowadzimy dokładną diagnostykę sprzętu oraz zajmiemy się jego czyszczeniem i wymianą past termoprzewodzących oraz termopadów. Nasz serwis od lat świadczy szeroki zakres usług takich jak naprawa sprzętu, usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania, konserwacja systemu, odzyskiwanie danych, naprawa uszkodzonych portów, modernizacja komputera, wymiana chłodzenia i wiele innych. Dzięki pomocy naszych specjalistów masz pewność, że Twój komputer będzie działał sprawnie i przez długi czas.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *