Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Komputer nagle przestał działać lub jest powolny, a otworzenie strony internetowej skutkuje pojawianiem się dziwnych komunikatów lub kilku stron prezentujących treści dla dorosłych? Skorzystaj z usług X-Connect. Zajmiemy się wyczyszczeniem komputera zarówno z kurzu jak i niechcianego oprogramowania, które może zagrażać Twojej prywatności oraz umożliwić złodziejom wyczyszczenie konta bankowego.

Naprawa komputerów Warszawa Raszyn

W X-Connect założysz także swój komputer marzeń, dokonasz modernizacji istniejącego oraz wykonasz dedykowane chłodzenie wodne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *