Serwis komputerowy Warszawa Raszyn - 3

Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Komputery domowe są na tyle złożonymi maszynami, że weryfikacja i zlokalizowanie usterki często może zająć więcej czasu niż sama naprawa. Zdarza się również, że bez odpowiedniego sprzętu i oprogramowania nie będzie możliwości wykrycia przyczyny problemu. Ale od czego są fachowcy?

Naprawa komputerów Warszawa Raszyn

Serwis X-Connect od wielu lat zajmuje się naprawą komputerów PC zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Zajmujemy się nie tylko naprawą sprzętu, ale również wymianą podzespołów, modernizacją komputerów a także bieżącą konserwacją i konfiguracją sprzętu.

Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

U nas także dokonasz wymiany chłodzenia ze standardowego na customowe chłodzenie wodne, wymienisz pasty termoprzewodzące oraz termopady na karcie graficznej. Pomożemy również w wyborze oraz konfiguracji sprzętu peryferyjnego jak drukarki, kamery, skanery, urządzenia sieciowe, zewnętrzne karty sieciowe, kary dźwiękowe i wiele innych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *