Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Serwis komputerowy Warszawa Raszyn

Komputer przestał działać lub działa niepoprawnie? A może przegrzewa się i co chwilę wyłącza? Niezależnie od tego co się dzieje zawsze chętnie służymy pomocą! W X-Connect zajmujemy się naprawą komputerów PC zarówno tych markowych jak i składanych samodzielnie. Nasi specjaliści zdiagnozują problem i skutecznie go usuną.

Naprawa komputerów Warszawa Raszyn

W X-Connect świadczymy również usługi czyszczenia komputerów po zalaniu, modernizacji i rozbudowie komputera, instalacji systemu operacyjnego, podkręcenia procesora, instalacji i konfiguracji oprogramowania, bieżącej konserwacji obejmującej czyszczenie z kurzu, wymianę past termoprzewodzących i termopadów oraz właściwe ułożenie okablowania.

Naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *