Serwis komputerów Warszawa Raszyn

Serwis komputerów Warszawa Raszyn

Poszukujesz sprawdzonego serwisu komputerowego, który naprawi, a nie tylko będzie naprawiał Twój komputer? To właśnie X-Connect. Zajmujemy się profesjonalną naprawą komputerów stacjonarnych oraz przenośnych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. U nas także zbudujesz swój wymarzony zestaw komputerowy lub zmodernizujesz obecny, dzięki czemu zyska nowe życie.

Serwis komputerów w firmach Warszawa Raszyn

Zajmujemy się także obsługą awarii sprzętu komputerowego w firmach na terenie Warszawy i Raszyna. Napraw dokonujemy bezpośrednio w firmie, bo wiemy jak ważny jest czas. Świadczymy także telefoniczne wsparcie informatyczne w ramach miesięcznego abonamentu lub w ramach rozliczenia per zdarzenie.

 X-Connect zakres usług

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *