Serwis komputerów w firmach Warszawa Raszyn

Dzięki skorzystaniu z sług X-Connect możesz skoncentrować się na głównych celach biznesowych prowadzonej działalności, nie martwiąc się o problemy techniczne związane z komputerami, sprzętem biurowym i systemami monitoringu i kontroli dostępu. Dzięki temu, że możemy zapewnić szybką diagnozę oraz naprawę komputerów firmowych na miejscu ewentualne przestoje biznesowe zredukowane są do minimum.

Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Nasz zespół dostarcza kompleksowe wsparcie IT, obejmujące zarówno bieżące działania utrzymania infrastruktury, jak i rozwiązanie nagłych problemów. Zapewniamy zarządzanie sieciami, konfigurację i utrzymanie serwerów, zarządzanie bazami danych, zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego oraz wiele innych usług. Naszym celem jest zwiększenie produktywności Twojej firmy poprzez skuteczne wsparcie techniczne.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *