Serwis komputerów w firmach Warszawa Raszyn

Nawet najmniejsza usterka sprzętu komputerowego w firmie, może spowodować wstrzymanie pracy, a co za tym idzie generować straty lub dodatkowe koszty w postaci kar. Ekipa X-Connect wie, że liczy się czas, dlatego nie marnujemy go na zabieranie sprzętu do naprawy, tylko robimy to na miejscu bezpośrednio w Twojej firmie.

Naprawa komputerów dla firm z dojazdem Warszawa Raszyn

Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. X-Connect świadczy również usługi stałej opieki nad sprzętem firmowym zarówno w formie bezpośredniej wizyty jak i telefonicznego wsparcia użytkowników w przypadku mniejszych problemów z działaniem komputera. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz wysoką jakość usług.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *