Serwis komputerów w firmach Warszawa Raszyn

Zatrudnienie informatyka na etacie może być bardzo dużym obciążeniem, zwłaszcza dla małych i rozwijających się firm. Rozwiązaniem jest wsparcie informatyczne w ramach abonamentu. X-Connect świadczy usługi z zakresu wsparcia informatycznego firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. W przypadku awarii komputerów lub innego sprzętu informatycznego przyjeżdżamy bezpośrednio do siedziby firmy, gdzie dokonujemy naprawy.

Stała opieka i wsparcie informatyczne dla firm Warszawa Raszyn

W ramach stałej opieki zajmujemy się również okresowym przeglądem, konserwacją i czyszczeniem sprzętu. Dodatkowo pełnimy dyżur telefoniczny w ramach telefonicznego wsparcia informatycznego pracowników w firmie oraz zdalnych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *