Serwis komputerów i laptopów Warszawa Raszyn

Dostęp do sprawdzonego i profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego rzecz niezbędna nie tylko dla firm korzystających z komputerów, ale także dla klientów indywidualnych. Nieprawidłowe działanie sprzętu może prowadzić nie tylko do opóźnień, ale także do utraty danych i narażenia na wysokie koszty związane z naprawą lub wymianą sprzętu na nowy. Dlatego warto skorzystać z usług serwisu X-Connect.

Naprawa komputerów stacjonarnych i przenośnych Warszawa Raszyn

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym: diagnostykę i naprawę komputerów, czyszczenie i optymalizację systemów operacyjnych, odzyskiwanie danych oraz zabezpieczanie systemów przed zagrożeniami internetowymi obejmujące instalację firewalla, oprogramowania antywirusowego i jego konfigurację. Nasi specjaliści dokonują także wymiany uszkodzonych podzespołów oraz instalacji niezbędnych aktualizacji i programów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *