Serwis i naprawa konsol PlayStation Warszawa Raszyn

Trzymuj swoją konsolę w dobrej kondycji i funduj jej regularne korzystaj z usługi czyszczenia z kurzu oraz wymiany past termoprzewodzących i termopadów. Dobra wentylacja oraz poprawne chłodzenie znacznie wydłużają żywotność sprzętu. A jeżeli zdarzy się, że konsola nagle zacznie działać nieprawidłowo lub odmówi posłuszeństwa skorzystaj z usług X-Connect.

Naprawa konsol Xbox

Nasi specjaliści zajmą się diagnozą problemu oraz szybką i skuteczną naprawą usterki. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych elementów układów elektronicznych, zasilaczy, napędów optycznych. Wymieniamy uszkodzone gniazda zasilania, USB oraz optyczne, uszkodzone ekrany w konsolach przenośnych i wiele innych.

Serwis konsol Nintendo Switch

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *