PS4 błąd SU218-6 serwis Warszawa Raszyn

Coraz częściej na konsolach PS4 oraz PS4 Pro pojawia się Error Code SU42118-6, który uniemożliwia dalsze korzystanie z urządzenia. X-Connect pomoże rozwiązać ten problem i przywróci konsole do życia.

Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Zajmujemy się również wykonywaniem innych napraw konsol PS4, PS3, konsol Xobx oraz Nintendo Switch. Wymianami dyski wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania, zajmujemy się czyszczeniem konsol oraz wymianą termopadów i past termoprzewodzących. Uszkodzone porty USB, zasilania czy problemy z napędami optycznymi nie są dla nas straszne. Pomożemy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *