Przystosowanie strony www pod SEO

Jeżeli chcesz żeby Twoja strona internetowa była widoczna w sieci i pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google konieczne jest jej odpowiedni przygotowanie. X-Connect zajmuje się modernizacją istniejących stron internetowych oraz tworzeniem stron od podstaw, tak aby były dostosowane do algorytmów wyszukujących. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej odnajdą Twoją stronę a tym samym zwiększy się szansa za sprzedaż Twoich usług lub asortymentu.

Budowa stron internetowych

Wykonujemy nie tylko strony internetowe, ale także sklepy z obsługą stanów magazynowych, sklepy typu dropshipping, blogi, strony wizytówki, strony z CMS umożliwiające szybką i łatwą edycję zawartości, fora internetowe i wiele innych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *