Przyśpieszanie laptopów Warszawa Raszyn

Przyśpieszanie laptopów Warszawa Raszyn

Obecnie ceny nowych laptopów przyprawiają o zawroty głowy niejednego rodzica. Czy zatem można wstrzymać się z zakupem i jeszcze wycisnąć coś z obecnie wykorzystywanego leciwego sprzętu? Okazuje się, że tak. Zmiana starego dysku twardego na superszybki dysk SSD oraz zwiększenie ilości pamięci RAM może zdziałać cuda i przywrócić nawet starszemu laptopowi młodzieńczy wigor.

Modernizacja laptopów Warszawa Raszyn

Usługa przyśpieszenia laptopa w X-Connect oprócz wymiany podzespołów na szybsze obejmuje także czyszczenie oraz wymianę past termoprzewodzących i termopadów. Dodatkowo zajmiemy się podkręceniem procesora oraz odpowiednią konfiguracją sprzętu, tak żeby wycisnąć z niego ukryte pokłady energii. Taki sprzęt wystarczy na kolejne lata użytkowania bez konieczności kupowania nowego. Od teraz e-lekcje czy zajęcia zdalne nie będą straszne i nie będą zawieszały laptopa.

X-Connect zakres usług

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *