Profesjonalne strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe

Mówi się, że w dzisiejszych czasach jeżeli firma nie posiada strony internetowej to nie istnieje. Według nas strona internetowa to przede wszystkim sposób na ułatwienie klienom na znalezienie nas i skorzystanie z usług. Dlatego jeżeli jeszcze nie masz własnej strony www to skorzystaj z usług X-Connect.

Opieka nad stronami www

Przygotujemy dedykowaną stronę internetową dla Twojej firmy, również z opcją sklepu internetowego. Co więcej, nasi specjaliści zadbają również o aktualizację strony tak, aby była ona stale atrakcyjna dla potencjalnych Klientów. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz profesjonalną obsługę.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *