Pogwarancyjny serwis konsol Warszawa Raszyn

Serwis X-Connect świadczy kompleksowe usługi naprawy konsol po upływie okresu gwarancyjnego lub jej utraty w przypadku zalania lub mechanicznego uszkodzenia konsoli. Nasi specjaliści zajmą się wymianą uszkodzonych części, wykonają proces czyszczenia i konserwacji konsoli, diagnostykę i naprawę systemu operacyjne, odzyskanie danych oraz instalację i aktualizację oprogramowania.

Naprawa pogwarancyjna PlayStation Xbox Warszawa Raszyn

W przypadku awarii konsoli warto skorzystać z usług naszego serwisu, który oferuje profesjonalną i skuteczną naprawę sprzętu. Serwisanci posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie, które pozwalają na szybką diagnozę i naprawę urządzenia. X-Connect oferuje również usługi konserwacyjne, które pozwalają na utrzymanie sprzętu w dobrym stanie i uniknięcie nieprzewidzianych awarii. Specjaliści wykonują czyszczenie i konserwację konsol, co pozwala na utrzymanie ich w dobrej kondycji i zapobieganie problemom z działaniem.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *