Pogwarancyjny serwis konsol PlayStation

Każdemu graczowi zależy na tym, żeby jego konsola jak najdłużej działała sprawnie i bez awarii. Niestety podobnie jak każdy inny sprzęt elektroniczny, również konsole czasem się psują. Dlatego warto znać sprawdzony serwis, który zajmie się szybką i skuteczną naprawą naszego ulubionego centrum rozrywki. Taki właśnie jest X-Connect. Od wielu lat zajmujemy się naprawą konsol PlayStation, Xbox, Nintendo Switch.

Serwis konsol Nintendo Switch

Nasi specjaliści zajmą się wymianą uszkodzonych elementów konsoli, gniazd zasilania, gniazd USB, optycznych. Wymieniamy uszkodzone ekrany w konsolach Nintendo Switch. Świadczymy także usługi czyszczenia konsol z kurzu oraz wymiany termopadów i past termoprzewodzących. U nas zainstalujesz także dodatkowy dysk lub wymienisz dysk konsoli na większy wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania konsoli.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *