Opieka nad stronami www

Twoja firmowa strona jest nieatrakcyjna i nie przyciąga klientów. A może jest zaniedbana i od lat nie była aktualizowana? Skorzystaj z pomocy X-Connect. Zajmujemy się tworzeniem, aktualizacją oraz opieką nad stronami www, sklepami internetowymi, sklepami dropshipping, blogami oraz wizytówkami.

Prowadzenie stron internetowych

Nasi specjaliści zajmą się także aktualizacją treści na stronie, dodawaniem nowych publikacji oraz zadbają o właściwe SEO, tak aby Twoja strona była wyżej na liście wyszukiwarki Google. Nie czekaj, skontaktuj się z nami, dokonamy wstępnej wyceny.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *