Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Koszty utrzymania etatowego informatyka w firmie w ostatnim czasie znacznie wzrosły. Dla małych i średnich przedsiębiorstw może to oznaczać znaczy spadek rentowności. Czy można zmniejszyć koszty a jednocześnie nie pozbawiać się możliwości skorzystania z pomocy eksperta w dziedzinie IT? Tak! Skorzystaj z pomocy obsługi informatycznej świadczonej przez X-Connect.

Serwis komputerów w firmach Warszawa Raszyn

Zajmujemy się nie tylko obsługą informatyczną, ale także serwisowaniem komputerów bezpośrednio w firmie. W ramach naszych usług uzyskujesz dostęp zarówno do bezpośredniej, zdalnej oraz telefonicznej pomocy informatycznej. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najbardziej optymalny plan rozliczenia w formie abonamentu, opłat per zdarzenie lub innych dogodnych dla obu stron.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *