Naprawa telefonów Warszawa Raszyn

Pomimo tego, że współczesne telefony są coraz bardziej zaawansowane technologicznie nadal nie potrafią poradzić sobie z upadkiem na ziemię. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne automatycznie kasują gwarancję producenta. W tej sytuacji skorzystać z pomocy pogwarancyjnego serwisu X-Connect. Zajmujemy się wymianą wyświetlaczy, wymianą uszkodzonych gniazd ładowania, słuchawkowych kart SIM i innych.

Serwis smartfonów Warszawa Raszyn

Naprawiamy także telefony po zalaniu i utopieniu. U nas naprawisz większość telefonów znanych marek takich jak iPhone, Samsun, Sony, LG, Xiaomi, Huawei, Cat, MSI i wiele innych. Skontaktuj się z nami telefonicznie i opisz problem, my dokonamy wstępnej wyceny naprawy urządzenia.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *