Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Przychodzi taki dzień, gdy wciśnięcie przycisku PS na padzie konsoli nie przynosi spodziewanego efektu. Nerwowo szukasz włącznika na obudowie konsoli i okazuje się, że PS4 nie działa. Panika, strach i chęć wyłożenia grubej kasy na nowe urządzenie. Zamiast wydawać worek złota, skontaktuj się z X-Connect. Od lat zawodowo zajmujemy się naprawiamy konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Serwis Xbox Warszawa Raszyn

U nas wymienisz uszkodzone porty USB, ładowania, podczerwieni, zasilania. Wykonujemy również bieżącą konserwację konsol polegającą na aktualizacji oprogramowania, regeneracji wentylatorów, usunięciu kurzu ze środka, wymianie past termoprzewodzących oraz termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *